У Миколаєві прибирають конструкції, що псують вигляд міста

13:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв продовжують очищати від конструкцій, що захаращують або псують вигляд міста. Так, днями департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції прибрав МАФи та сітілайти в Інгульському, Заводському та Центральному районах.

Незаконні кіоски демонтували в Інгульському та Заводському районах. Та вони не лише були розміщені без дозвільних документів

«З наявної інформації зрозуміло, що в деяких з них велася торгівля контрафактними цигарками»,  – коментують в департаменті.

Сітілайти  прибрали у центральній частині міста. Зокрема, демонтували велику рекламну конструкцію на розі проспекту Центрального та вулиці Соборної.

Окрім цього, прибрали сітілайти у сквері «Трояндовий», що також розташований на Соборній. Таким чином, департамент завершив роботи з очищення цієї зеленої зони від рекламних конструкцій.

А на зупинці міського транспорту біля залізничного вокзалу прибрали кіоск “Преса” – страшний, вкритий іржою та сміттям. Він зустрічав гостей нашого міста, у яких складалось не дуже позитивне враження про наш Миколаїв.