У Миколаєві планують відремонтувати 78 укриттів

14:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Виконавчий комітет Миколаївської міськради визначив, які укриття у Миколаєві потребують ремонту, зокрема у лікарнях та навчальних закладах. Станом на 22 травня 2024 року у місті планують облаштувати 78 сховищ, на деяких об’єктах роботи вже відбуваються.

Про це йшлось під час онлайн засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

За словами виконувача обов’язків начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Сергія Жмура, впорядкування сховищ у Миколаєві додатково розглядали на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Прийняття рішення обґрунтовано тим, що велика кількість планується до ремонту, а саме 78. У заходах бере участь КП “Захист”, що робить ремонт на 19 об’єктах, із них 15 — це заклади освіти, чотири — заклади охорони здоров’я. Департамент ЖКГ ремонтує 36 об’єктів, із них заклади освіти — п’ять, управління охорони здоров’я — два, житлові будинки — 28 та безпосередньо об’єкти, що розташовані на території департаменту ЖКГ”, — сказав посадовець.

Також запропоновано для ремонту вісім об’єктів у закладах культури, сім об’єктів у закладах департаменту праці та соціального захисту населення, повідомив Сергій Жмур.

“Управління капітального будівництва ремонтує чотири об’єкти та здійснює розробку проєктно-кошторисної документації чотирьох об’єктів. Прийняття рішення також надасть змогу забезпечити фінансування всіх робіт через управління Державної казначейської служби”, — розповів Сергій Жмур.