Туристичні магніти Миколаївщини на оновленій карті Держтуризму

20:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“Ці дестинації якнайкраще презентують нашу історичну, культурну, архітектурну, релігійну спадщину і для самих українців, і для іноземців, яких будемо раді запросити після Перемоги”, – написала очільниця ДАРТ.

До списку увійшли визначні туристичні місця з усіх регіонів України, зокрема:

– піщаний масив “Олешківські піски”
– місто Генічеськ
– каньйон Балки Байдиха (Херсонські гори)
– село Чорнобаївка
– затока Сиваш
– біосферний заповідник “Асканія-Нова”

Мар’яна Олеськів зазначає, що у східних та південних областях знаходиться майже чверть зруйнованих туристичних магнітів. Близько 20 туристичних місць розташовані на території трьох тимчасово окупованих Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Загалом до списку увійшли визначні туристичні місця з усіх 25 регіонів України, в тому числі в Криму. “Бо Крим – це Україна і всі ми це чудово знаємо. Після деокупації він стане популярним, бо туризм є основним природнім джерелом бізнесу для півострова. Впевнена, що європейці оцінять”, – говорить Мар’яна Олеськів.

Після деокупації Криму туристам радитимуть відвідати на півострові:

– пам’ятку “Ластівчине гніздо”
– гору Ай-Петрі
– античне місто Херсонес Таврійський
– Генуезьку фортецю
– фортецю “Керч”

В Миколаївській області до оновленої карти потрапили 8 об’єктів: Актовський каньон, Трикратський ліс, озеро Баластне, Ольвія, два Національних природних парка – «Бузький Гард» і «Білобережжя Святослава», а також Мигія і Кінбурнська коса.