Третя поспіль перемога! Збірна України вийшла у плей-офф Євробаскету-2022

12:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

баскетбол

Збірна України провела третій матч у групі С на Євробаскеті-2022.

Підопічні Айнарса Багатскіса зустрічалися у Мілані з господаркою турніру збірною Італії та перемогли з рахунком 84:73.

Італійці за підтримки домашніх трибун виграли першу чверть, а в другій досягли відриву в 10 очок, але на велику перерву рахунок вже був не катастрофічний – 42:38 на користь господарів.

Потім збірна України додала та кілька разів зрівнювала рахунок. У заключній чверті команда Багатскіса зробила ривок і здобула перевагу в 11 очок. В останні хвилини українські баскетболісти діяли впевнено та довели справу до перемоги.

У третьому поєдинку поспіль найрезультативнішим гравцем збірної України став Святослав Михайлюк – на рахунку баскетболіста з НБА 25 очок.

Україна – Італія – 84:73 (16:21, 22:21, 19:15, 27:16)

Україна: Бобров (2 очки + 3 підбори + 2 перехоплення), Близнюк (4+6+6), Герун (5+4+1), Пустовий (8+2+0), Санон (17+0+2), Лень (3+11+1), Зотов, Михайлюк (25+4+3), Скапинцев, Сидоров (3+0+1), Ткаченко (17+5+0), Лукашов (0+0+2).

Збірна України у першому турі обіграла Велику Британію (90:61), а у другому перемогла Естонію (74:73). Три перемоги достроково гарантували українській команді путівку до плей-офф чемпіонату Європи.

Наступний матч у групі українці проведуть проти Греції 6 вересня. Початок – о 18:00.