Розмова – про наш знаменитий Дикий Сад

20:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“Вечірній Миколаїв” продовжує знайомити читачів з проєктом «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє». Інформацію про цей проект можна  знайти на сторінці фб “Ідентичність Миколаївщини”.

Ось що повідомляється на сторінці.

Ми презентуємо історичну та сучасну Миколаївщину так, що ви обовʼязково захочете дізнаватися про неї все більше і більше та щоразу занурюватися у цікаву мандрівку її просторами разом із нами! Наша мета – любити і закохати вас у цей неймовірний край!

А ще – попереду багато цікавих та пізнавальних заходів про нашу Миколаївщину. Тому підписуйся та слідкуй за нашими анонсами. Давайте вивчати ідентичність рідного краю разом! Для участі залишаємо посилання на онлайн-реєстрацію: https://bit.ly/identity_march.
Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» реалізується ГО «Центр навчання та освіти дорослих «Південь» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та у партнерстві з управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОВА, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським музеєм суднобудування і флоту та ТРК «МАРТ».
Пропонуємо фільм про наш знаменитий пам’ятник історії. Городище фінального бронзового віку Дикий Сад (кін. XIII-XI ст. до н.е.) знаходиться в історичному центрі сучасного Миколаєва при злитті річок Південний Буг та Інгул. Його історичний феномен виходить за межі традиційних уявлень як про саму білозерську археологічну культуру, так і про всю епоху фінальної бронзи на півдні сучасної України. Що приховує в собі древнє місто кіммерійців — розкажемо у проєкті «Ідентичність Миколаївщини».