Робота на користь міста та його мешканців: нагорода для БФ “Щедрик”

12:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві з перших днів війни активізувався волонтерський рух. Одними з тих, хто оперативно та продуктивно включився в цю роботу з допомоги містянам став благодійний фонд «Щедрик».

Встановлення партнерських зав’язків між Миколаєвом та волонтерськими групами, міжнародними організаціями та простими громадянами зі всього світу, які мали бажання допомогти місту та його мешканцям — це те, чим займаються волонтери фонду з початку військової агресії рф.

Так, організація забезпечувала доставку допомоги для населення у гуманітарний штаб міста Миколаєва, брала активну участь у формуванні резерву продуктів харчування і питної води. У співпраці з партнерами забезпечувала регулярну видачу харчової допомоги вразливим категоріям, включаючи внутрішньо переміщених осіб.

Активне залучення міжнародних організацій і фондів для допомоги у відновленні міста, а також допомога містянам, медичним закладам Миколаєва в забезпеченні медикаментами, перев’язувальними матеріалами та каретами швидкої допомоги, розробка і впровадження програм для мешканців приватного сектору щодо розвитку домашнього господарства, підтримка родин з дітьми в забезпеченні гігієнічними засобами та дитячим харчуванням є пріоритетними напрямками діяльності благодійної організації.

Наразі БО «Щедрик» займається також розробкою та впровадженням програм із залучення фінансування від міжнародних гуманітарних організацій, направлених на відновлення приватного бізнесу і створення нових робочих місць. Надається й інша допомога малозабезпеченим верствам населення, зокрема у сфері перекваліфікації і навчання новим затребуваним на ринку праці професіям.

Крім того проводиться постійна робота з культурно-просвітницької діяльності для різних груп населення, а також надається психологічна допомога дітям.

Така активна життєва та громадянська позиція представників БО «Щедрик» не залишилась поза увагою місцевої влади. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відзначив співзасновників фонду Наталю Горбенко та Олександра Мосіна, вручивши почесну відзнаку «За заслуги перед Миколаєвом».