“Окупанти тиснуть на цивільне населення Кінбурнської коси”, — речниця ОК “Південь”

9:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Війська РФ станом на 18 серпня передислоковують техніку та склад на півдні, зокрема і в напрямку Кінбурнської коси. Із цим пов’язана заборона переміщення цивільного населення Херсонської та Миколаївської областей у бік півострова.

Про це під час брифінгу розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони “Південь” Наталія Гуменюк.

За її словами, фільтраційні заходи, що застосовують окупанти, пов’язані з ротацією їхніх підрозділів.

“Буде переміщення техніки потужне. Вони переорієнтовують свій вогонь, зокрема і на Кінбурнську косу для підтримки тих підрозділів і перемикання уваги Сил оборони на той напрямок, адже суттєво потерпають на інших. У такому сенсі вони вживають поліцейські заходи впливу на місцеве населення, обмежуючи їх доступ, щоб не було витоку інформації про кількість, обсяги й напрямки переміщення їх сил”, — сказала Наталія Гуменюк.

За минулу бойову добу окупаційні війська в зоні відповідальності ОК “Південь”, зменшили кількість обстрілів. Це пов’язано із проблемами у матеріально-технічному забезпеченні та логістиці.

“Тиснуть максимально на цивільне населення. Досить перепадає Очаківській та Куцурубській громадам Миколаївщини. Час від часу позначають свій контроль на Дніпро-Бузькому лимані. За минулу добу постраждалих немає, але було понад 50 обстрілів, позаминулої — 88 обстрілів. Це свідчить про те, що снарядовий голод відбивається на потужностях ворога”, — наголосила речниця ОК “Південь”.