Нові домівки для собак та збір грошей для ЗСУ: у Миколаєві відбувся інтерактивний захід

11:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївському Будинку офіцерів флоту 21 квітня відбувся інтерактивний захід, організований зоозахисною організацією “Друзі поруч”. На виставці-прилаштуванні відвідувачі могли додатково дізнатися про догляд за собаками та підтримати Збройні Сили України донатом.

 Суспільне побувало на заході.

У внутрішньому дворі Будинку офіцерів облаштували кілька зон. Тут волонтери ходять зі своїми тваринами, які за різних обставин опинились на перетримці. Вік собак — від трьох місяців до чотирьох років.

За восьмимісячною Кенді нові господарі приїхали з Южноукраїнська. Відвідувач заходу Михайло говорить, цю собаку вперше побачили у соцмережах на сторінці волонтерів.

“Десь місяць назад заїхали до її господарки. Познайомилися з нею. Ну, і взяли трошки часу, щоб подумати. Вирішили, що саме її нам в сім’ї й не вистачає”, — каже чоловік.

Кенді була в учасниці заходу Олени, яка допомагає волонтерам у перетримці собак.

“Цю дівчинку привезли до мене кілька місяців тому. Вона дуже ручна, дуже лагідна. Трошки була налякана, поки була у мене, бо я маю велику компанію собак. Їх чотири зараз. Вона вже готова цілком до життя у родині”, — розповідає вона.

Після оформлення документів собака офіційно має нових господарів. На прилаштування привезли 22 собаки.

“Всі песики, котрі наразі присутні на виставці, вакциновані від сказу, майже всі вакциновані комплексною вакциною. Всі оброблені від паразитів. І всі, кого ми сьогодні облаштовуємо, ми обов’язково чипуємо. Також люди можуть до нас завітати та чипувати свого песика, котрий вже в них є”, — пояснює волонтерка організації “Друзі поруч” Тетяна.

Зі сцени фахівці розповідають присутнім про догляд за домашніми улюбленцями, їх можливі хвороби, симптоми та іншу інформацію, якою мають володіти майбутні господарі чотирилапих.

Хотіли трішки змінити формат старих виставок. Перетворити це на щось класне та святкове. Щоб на наші заходи могли приходити не тільки люди за собакою, а щоб вони могли прийти за корисною інформацією, підтримати ЗСУ, побачити класних людей, поспілкуватися.

Гроші на ЗСУ збирали у різні способи. Йдеться про допомогу одному з підрозділів Сил оборони.

“При вході кожен, навіть ті, хто організатори, учасники, куратори, собаки. Всі, без виключень, купують браслетик за 100 гривень”, — каже організаторка виставки-прилаштування Людмила.

Також на майданчику розмістили кілька торгових точок.

У боях військовим розбили автівку. Ведеться збір саме їм на машину. Наче 31 тисячу там назбирали та все, що сьогодні ми пиріжками, горішками наторгуємо передамо на рахунок цим хлопцям.

Організаторка заходу Людмила каже, на попередній реєстрації учасників було 46, але через погоду та інші обставини приїхати змогли не всі. За чотири години з 22 прилаштували двох собак.