Із 23 квітня консульства України припинять надавати послуги чоловікам призовного віку – ЗМІ

10:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міністерство закордонних справ наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово зупинити із 23 квітня усі консульські дії для громадян України призовного віку. Про це йдеться у листі за підписом першого заступника міністра закордонних справ Андрія Сибіги, який цитує ZN.UA.

“З урахуванням п. 6 та п. 16 ч. 1 ст. 8 закону України “Про правовий режим воєнного стану”, у зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією РФ проти України, із метою недопущення уникнення громадянами України обов’язку з урегулювання питання військового обліку територіальними центрами комплектування й соціальної підтримки та наявності військово-облікових документів доручаю із 23 квітня 2024 року тимчасово призупинити вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років”, – ідеться у листі, який цитує ZN.UA.

Можливо буде лише оформити документи для повернення в Україну, пише видання. Заборона діятиме до одержання роз’яснень положень закону щодо посилення мобілізації, який було оприлюднено 17 квітня й набуде чинності у травні.