ДОФу виповнюється 200: новий рік у Миколаєві пройде під гаслом цього культурного об’єкту

20:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Новий 2024 рік в Миколаєві планують провести під гаслом Дому офіцерів флоту. Про це розповів начальник міського управління культури Юрій Любаров під час брифінгу. Таку тему року вибрали не випадково, адже будівля ДОФу святкуватиме 200-річчя.

Останні два року, починаючи з перших днів вторгнення рф на територію нашої країни, в ДОФі оселилися благодійні та волонтерські фонди. Якщо перший рік великої війни це був суто волонтерський штаб, який допомагав військовим та містянам, то минулого року в роботі Дому офіцерів додатково до цієї діяльності з’явилось творче наповнення.

«Можемо сказати, що наразі це нова наша культурна установа. Це нова співпраця, дуже цікава та дуже незвична для нас. Тому що з одного боку є місто, яке підтримує будівлю, комунальну складову, а з іншого — волонтери, які проводять там культурні заходи, спектаклі, концерти, виставки», – відзначає начальник управління.

В такому поєднанні, каже Любаров, і з’являються нові культурні заклади.

Начальник управління додає, що у планах привернути увагу до цього об’єкту, в тому числі інвесторів, адже він має великий потенціал і вже зараз там регулярно проходять цікаві заходи.