Успішна операція СБУ: вибух на Байкало-Амурській магістралі

7:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вночі 30 листопада в РФ стався вибух на Байкало-Амурській магістралі, а саме в Північномуйському тунелі ім. Бессолова, який розташований у Бурятії. Йдеться про чергову успішну операцію Служби безпеки України.

Про це Суспільному повідомили джерела в правоохоронних органах. Як зазначають наші джерела, підрив — чергова успішна спецоперація СБУ, хоча в спецслужбі це офіційно не коментують.

За нашими даними, під час руху вантажного поїзда спрацювали 4 вибухових пристрої. Зараз на місці працює ФСБ, залізничники безуспішно намагаються мінімізувати наслідки спецоперації СБУ.

“Фактично це єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між РФ та Китаєм. І наразі цей шлях, який Росія використовує у тому числі й для військових поставок, паралізовано”, — зазначили наші джерела.

При цьому Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що на території держави-агресора Росії частішають збої в роботі залізниці.

Зазначається, що серйозні ускладнення логістики через затримку поїздів на території РФ спричинені виведенням з ладу залізничних релейних шаф.

Так, в останні дні листопада 2023 року на важливих ділянках російської залізниці у Московській області згоріли два об’єкти:

  • релейна шафа поблизу населеного пункту Лазенки Новопередєлкінського району;
  • релейна шафа поблизу населеного пункту Артемьєво міського округу Домодєдово.

“Внаслідок спеціального заходу, реалізованого спільно з рухом опору, рух поїздів на вказаних ділянках було паралізовано”, — зазначили в ГУР.