Виконуючий обов’язки міністра культури України Ростислав Карандєєв дав високу оцінку миколаївським закладам культури

21:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Днями Миколаївщину відвідав виконуючий обов’язки міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. Враження від цієї подорожі він виклав на своїй сторінці у фейсбуці.
“Працюю на Миколаївщині. Місто та область дали гідну відсіч ворогу. Навіть під частими обстрілами культура тут живе. Серед повністю зруйнованих обʼєктів культури 40% – вже відновлено. Пошкодженими залишаються 211 обʼєктів. Разом з тим, за два роки жоден заклад культури не припинив роботу.
Відвідав Миколаївський академічний художній драматичний театр, Національний академічний український театр драми та музичної комедії, фаховий коледж музичного мистецтва, обласний палац культури, «Старофлотські казарми» обласного краєзнавчого музею, наукову універсальну бібліотеку, а також фаховий коледж культури та мистецтв. Зараз у підвальному приміщенні закладу освіти діє «сцена в укритті», Міністерство культури та інформаційної політики України фінансово підтримає коледж у розширенні укриття та створенні тут великого «мистецького хабу».
Люди культури. Зустрівся з керівниками закладів, освітянами та місцевою владою. Тими, хто забезпечує стійкість та розвиток сфери. Працюємо над втіленням визначених на Форумі «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій» завдань.
За два роки кількість працівників культури в області зменшилась лише на 500 осіб. Майже у повному складі вдалось зберегти учнів мистецьких шкіл та здобувачів мистецької освіти. Дякую усім, хто зберігає та творить культуру під час війни. Це стратегічно важливо для всієї нації”.