«Ворогам – кришка»!

18:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Завдяки небайдужості та екологічній свідомості миколаївців вдалося зібрати сотні кілограмів пластикових кришечок. Зокрема, одним з пунктів збору стала еко-рибка у зоопарку м. Миколаєва.
Днями всі кришечки з локації зібрали для переробки та майбутньої допомоги нашим захисникам, повідомляє кореспондент СВІДОК.info.
За словами керівника ГО «Кінбурн» Миколи Грубого, схожа еко-скульптура розташовувалась на Кінбурнській косі, де допомагала у зборі кришечок. Згодом ще одна така скульптура з’явилася у зоопарку у 2020 році за сприяння ГО «Кінбурн» та європейської екологічної асоціації Emblas.

«Ця скульптура стала однією з улюбленіших локацій в Миколаївському зоопарку, і діти та дорослі охоче приходять сюди. Викидають кришечки, які далі йдуть на переробку. Переробка цього пластику – він достатньо високої якості, з нього виробляють таблички, плитку, різноманітні сувеніри та окремі конструкції для військових компонентів», — розповів він.

Зазначимо, що цьогоріч з еко-рибки вдалося зібрати понад 250 кілограмів кришечок та пластику. Як і минулого разу, на допомогу прибули й партнери з АТ «Укрпошта» – компанія безкоштовно доставить кришечки для їх переробки.

«З початком повномасштабної війни ми при «Укрпошті» волонтерами також об’єдналися і в якийсь час дізнались, що в Миколаєві існує такий проєкт «Крила». Благодійний фонд «Овес» започаткував цей проєкт – він заключає в собі збір пластикових кришок, які будуть перероблені. І отримані кошти підуть на виробництво дронів БПЛА саме українського виробництва і будуть передані нашим Збройним Силам України», — сказав начальник відділу поштових послуг миколаївської дирекції «Укрпошта» Дмитро Маляс.

Проєкт, зокрема, отримав символічну назву: «Ворогам – кришка».
Зазначимо, що участь в акції взяли юнати Миколаївського зоопарку та небайдужі містяни. Миколаївців надалі закликають збирати кришечки та передавати їх до пунктів збору.