У рамках проекту «Підтримка родин військовополонених/повернених з полону» у Миколаєві провели родинний захід для дорослих та дітей

18:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у дива. На базі та у партнерстві з Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни 20 квітня фахівці благодійного фонду Світлі справи за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” у рамках проекту «Підтримка родин військовополонених/повернених з полону» провели родинний захід, де дорослі та діточки прикрашали святкові яйця технікою «Декупаж».

💬Директор Центру підтримки ветеранів війни Віктор Мойсеєв:«Для нас посмішка дітей є такою собі
пігулкою. Вона лікує від всього, від поганого настрою, від почуття суму. Посмішка дітей робить світ яскравіше!».
Діти розмальовували, веселились, сміялись, приймали участь у конкурсі, вигравали солодкі подарунки
та разом з батьками отримали невеликі великодні подаруночки від БФ «Світлі справи».
💬Алла Волкова «БФ «Світлі справи»: «Сьогодні ми влаштовуємо заходи для дітей військовополонених, для того, щоб відволікти їх, додати радості в їх життя, щоб хоч на якусь мить вони забули про весь той жах, який псує їм дитинство».
Якщо ви повернулися з полону чи є родичами військовополоненого, безвісти зниклого або загиблого захисника, ви ветеран або член родини – звертайтеся за підтримкою та консультаціями:
Чекаємо на вас за адресою:
м. Миколаїв, пров. Кобера 13а/8
т.0512-77-64-51