Срібна нагорода Ольги Харлан

11:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Шаблістка Ольга Харлан виборола “срібло” на першому етапі Гран-прі з фехтування в сезоні 2023/24. Змагання пройшли у французькому Орлеані. Про це повідомило Суспільне.

Збірна України з фехтування на шаблі заявила на змагання 12 спортсменів. По шість українців мали виступи в чоловічому й жіночому турнірах Гран-прі.
У чоловічому турнірі до основної сітки пройшли два українці — Юрій Цап і Олексій Стаценко. Обоє, втім, завершили виступи вже після перших сутичок основи і не пройшли до 1/16 фіналу.
Натомість у жіночому турнірі Ольга Харлан з Аліною Комащук пробилися до фінальної сітки й змагалися в раунді 1/8 фіналу. Комащук програла свою першу сутичку болгарці Ренаті Катоні, а Харлан продовжила виступи й поборолася за головну медаль Гран-прі.

Що означає результат Ольги Харлан?
• “Срібло” змагань Гран-прі Харлан виграла вперше за 13 років. Це третя срібна медаль українки на рівні серії та 28-ма — усіх ґатунків за кар’єру.
• Харлан завершила етап Гран-прі у двійці найкращих шаблісток уперше з 2020 року. Тоді в канадському Монреалі українка здобула своє 16-те “золото” на рівні серії.
• Третя медаль Ольги Харлан у сезоні 2023/24. Від початку змагального року українка вигравала “сателіт” у Стамбулі та ставала другою на етапі Кубка світу в Алжирі.