Російські окупанти за місяць змогли просунутися лише на 10 км біля Бахмута — розвідка Британії

12:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Донбассе, война, Украина, РФ, новости, ВСУ, ЗСУ, боевики, террористы, ОРДЛО, перемирие, нарушения

Російські підрозділи, незважаючи на інтенсивні артобстріли, не змогли сформувати достатньо піхоти для продовження штурмових дій на Донбасі.

Наступ ЗС РФ на прифронтовий Бахмут був найуспішнішою операцією окупаційних військ за останні 30 днів, проте загарбники змогли просунутися лише на 10 кілометрів. Про це йдеться у новому звіті військової розвідки Міноборони Великої Британії від 9 серпня.

Відомство зазначає, що ЗС РФ продовжує концентрувати зусилля на обороні в південних регіонах України й атакує позиції українських Збройних сил на Донбасі.

За останній місяць, як зазначають у розвідці, наступ на Бахмут був найуспішнішою операцією окупаційних військ на Донеччині, проте російські підрозділи змогли просунутися лише на 10 кілометрів.

“На інших ділянках Донбасу, де Росія намагалася прорватися, її сили просунулися не більше ніж на 3 км за цей 30-денний період”, — продовжили розвідники і припустили, що ЗС РФ не змогли виконати поставлені командуванням завдання, оскільки, ймовірно, росіяни планували захопити більше територій.

До того ж, як зазначають у Міноборони Великої Британії, окупаційні війська, незважаючи на інтенсивне використання артилерійських знарядь на цій ділянці фронту, не змогли сформувати достатньої кількості піхоти, необхідної для продовження наступальних дій у Донецькій області.