Протягом січня – серпня місцеві бюджети отримали понад 89 млн грн податку на нерухоме майно

12:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Повышение минимально зарплаты, деньги, гривна, социальный стандарты, минимальная зарплата в Украине

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, за підсумками січня – серпня 2023 року до місцевих бюджетів надійшло 89,6 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 19,2 млн грн перевищує надходження відповідного періоду 2022 року. Із цієї суми юридичними особами сплачено  68,2 млн грн,  фізичними особами – 21,4 млн гривень.

За об’єкти житлової нерухомості податок для фізичних осіб розраховується за площу, що перевищує для квартир –  60 кв. метрів, житлових будинків – 120 кв. метрів, різних типів житлової нерухомості, у тому числі їх часток – 180 кв. метрів.

Фізичні особи повинні сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення – рішення. Якщо таке повідомлення – рішення не надійшло, то варто звернутися до податкової служби за місцем реєстрації. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, потрібно платити один раз на рік. Ставки податку на нерухомість приймають місцеві органи влади.