Посилюємо комунальні підприємства міста: «Миколаївводоканал» отримав нову техніку

15:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

МКП «Миколаївводоканал» отримало дві одиниці техніки, які були профінансовані міською радою Риги, а допоміг залучити таку допомогу Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Також він детальніше розповів, що саме отримало міське комунальне підприємство.

По-перше, це пересувна лабораторія для контролю водопровідних та каналізаційних мереж.

Фактично, це авто, яке обладнане сучасною роботизованою камерою, що дозволяє проводити телеінспекцію мереж зсередини, виявляти причини аварій, перевіряти якість прокладання нових трубопроводів і т.д.

На камері є датчик вимірювання відстані, і вона може спостерігати, записувати та діагностувати процеси, які відбуваються всередині труб діаметром від 200 до 1400 мм. Камера передає зображення на кольоровий монітор.

Наші комунальники вже почали використовувати цю лабораторію.

Також підприємство отримало трактор ХТЗ та самоскидний причіп.

Цю техніку вже теж почали використовувати наші працівники. І важливо, що це український виробник, а саме Харківський тракторний завод, який продовжує працювати і випускати нову техніку.

«Таким чином, залучаючи допомогу наших міжнародних партнерів, ми ще й підтримуємо українського виробника, який в умовах найжорстокіших обстрілів працює, забезпечує людей роботою і допомагає українській економіці вистояти», – підкреслив Олександр Сєнкевич.

Мер подякував партнерам міста за підтримку Миколаєва та всієї України, адже така допомога робить нас сильнішими!