Окупанти, нездатні захопити Миколаїв, “імітують наступальні дії” – Марченко

12:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російським окупантам не вдається спланувати наступ на південне місто Миколаїв. Водночас агресори продовжують його імітувати, розповів генерал Дмитро Марченко в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Російські війська зараз лише імітують підготовку до наступу на півдні. Вони хочуть ввести нас в оману тим, що начебто готують наступальні дії”, – сказав він.

Насправді ж через те, що українські захисники успішно знищують склади та логістику ворога, загарбникам дуже важко планувати новий наступ.

“Свій шанс захопити Миколаїв вони втратили ще в березні. Зараз у місті дуже добре побудували оборону Збройні сили України. Наявних сил та засобів достатньо, щоб відбити будь-які атаки ворога”, – додав генерал.

Марченко наголосив, що росіянам “точно не вдасться захопити” Миколаїв.

У Миколаєві з 23:00 5 серпня до 5:00 8 серпня тривала комендантська година. “Полювання” на колаборантів у місті пройшло успішно. Зокрема, вдалося схопити п’ятьох людей, які перебували в розшуку, розповів голова ОВА Віталій Кім. Додав, що нарешті “розібралися” з однією групою в місті, яка заважала Збройним силам України.