Нашу область з робочим візитом відвідав Ростислав Карандєєв – виконуючий обов’язки Міністра культури та інформаційної політики

21:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

10 квітня 2024 року нашу область з робочим візитом відвідав Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики. Разом з керівниками області та Діаною Тримою, директоркою департаменту відновлення та культурної реінтеграції деокупованих територій МКІП, він відвідав Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека, де провів «круглий» стіл з керівниками обласних закладів культури та освітянами.
«Наше завдання – зберегти заклади культури та фахівців сфери задля стійкості українців», – ці слова Ростислава Карандєєва стали лейтмотивом його візиту.
Директорка бібліотеки Вікторія Агаркова провела для гостей оглядову екскурсію, розповіла про роботу закладу під час війни та методичну діяльність для бібліотек територіальних громад. На гостей справив враження Музей книги та його унікальні експонати.
“Ми отримали неочікувано приємний подарунок від міністра! Звичайно ж, це книжки! Унікальні! Таких не мали в нашому фонді. Трохи пізніше розкажемо про кожну! – повідомили фахівці бібліотеки. – А ще маємо однин із надзвичайно проникливих і унікальних відгуків в нашій «Книзі почесних відвідувачів бібліотеки»:
«Доземний уклін і вдячність усім миколаївським бібліотекарям за стійкість і відданість своїй справі! В умовах небезпеки, втрат та трагізму війни ви несете важливе слово культури до людей, які цього потребують!
Без культури нація перетворюється на населення, а держава стає територією. Саме ваша подвижницька справа сьогодні дозволяє нам тримати наш духовний фронт та консолідувати суспільство навколо головного завдання – підтримки ЗСУ та якнайшвидшого досягнення Перемоги. 10.04.2024 р. т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Р. Карандєєв”.