Міський центр підтримки ветеранів війни посилює допомогу звільненим з полону захисникам та родинам військовополонених

17:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими поглиблюють співпрацю задля наближення послуг та розвитку підтримки родинам військовополонених та звільнених захисників.

Директор Центру Віктор Мойсеєв та Секретар Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Дмитро Усов узгодили напрями спільної роботи, форми співробітництва. На підтвердження співпраці, спільних цілей та узгодження дій, представниками організацій підписано Меморандум.

Зокрема, Меморандумом передбачено надання консультаційних, інформаційних, юридичних, психологічних та інших послуг на базі центру підтримки ветеранів війни для військовополонених та звільнених захисників, спільну розробку та впровадження пропозицій щодо покращення доступу до таких послуг.

Також планується активне залучення членів Південного регіонального центру Коордштабу до профільних активностей Миколаївського міського центру. Керівник Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Аркадій Дабагян вже ознайомився з можливостями Центру та позитивно оцінив перспективи співпраці.

Ці домовленості та співпраця є особливо важливими з огляду на те, що з вересня на базі Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни розпочнеться масштабний проєкт за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та у співпраці з ГО “Центр соціально – психологічної реабілітації Миколаївщини”, Фундацією “Світлі справи”.

Із вересня на базі центру для родин військовополонених та звільнених з полону захисників Миколаївської, Одеської, Херсонської, Кіровоградської областей починають роботу кейс-менеджер, юрист. Також у партнерстві з Фундацією “Світлі справи” будуть надаватися психологічні послуги, проводитися різні родинні заходи, інформаційні зустрічі.

Як відвідати заходи: залиште свої контактні дані у формі. З вами обов’язково зв’яжуться фахівці центру.

Дізнатися більш детально про заходи підтримки для родин військовополонених та звільнених з полону захисників можна за телефоном: 0512-77-64-51

Або завітати до центру за адресою: м. Миколаїв, провулок Кобера 13А/8.