Квітковий бум у бібліотеці: весну не зупинити!

23:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Весна набирає сил і її не можна стримати. Земля встеляється зеленим шовком, серед якого виблискують жовті, білі та фіолетові квіти. Завітала уквітчана весна і до нашої бібліотеки.

22 березня у Центральній міській бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького відбувся майстер-клас з кольорової графіки “Квітковий крафт”. Творчий процес організувала Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” (керівник – заслужений працівник культури України Валентина Кривцова).

“Сьогодні я також відчула себе викладачем. Що означає “крафт”, в чому його неповторність, головні принципи та ідеї створення – все це обсудили з панянками на початку заняття. Далі, разом з майстринею Оленою Поліщук ми запропонували дівчатам незвичайну техніку створення квіткових малюнків. Для цього використовували не тільки фарби та пензлик. На крафтовому папері ми малювали поролоном, паличками, лайнерами та навіть пальцями. Все, що могло залишити цікаві та незвичні відбитки, ліній, крапки й смужки – все перетворювалось на казкові пишні квіти. У декоративних плямах, в процесі творчості, вимальовувались маки, мальви, акація першоцвіти й віола”, – розповіла вона.


“Квітковий бум” заполонив простір арт-локації. Це був справжній сплеск краси, позитиву, весни та радості.