Головна набережна міста: шлях до якісної трансформації

18:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві, в стінах “Портфоліо хаб”, відбулося третє засідання робочої групи напрямку «Трансформація будівлі та території навколо «Клубу юних моряків» в громадський простір». Про це повідомляє Центр підтримки бізнесу.

Маючи значні напрацювання, експерти наново обмінялись думками та заслухали низку пропозицій по трансформації локації від керівника робочої групи архітектора Володимира Сисоєва. Він акцентував, що необхідне комплексне відновлення простору з благоустроєм правого та лівого берега річки Інгул в межах центральної набережної.

«Важливо врахувати, що територія на лівому та правому боці річки Інгул відноситься до рекреаційної зони, зокрема, вона призначення для відпочинку населення», – сказав архітектор.

Виконавчий директор ВГО «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу» Артем Ващиленко підкреслив, що вже після чергового засідання буде розроблена фінальна версія концепції локації.

«Ми маємо не обмежувати наше бачення наявним зонінгом. Адже ми формуємо візію для майбутнього Майстер-плану. Ми не повинні бути обмежені для творчого переосмислення цієї території», – зауважив він.

Зокрема, вже є певні наміри від орендарів земельних ділянок на правому березі річки щодо створення баз рекреації та відпочинку.

Під час засідання експерти прийшли до спільного розуміння щодо наявності у вказаному просторі великого залу на 300 – 400 гостей, який з легкістю можливо трансформувати у місце для проведення заходів чи виставок. Також планується створити офісні приміщення, зокрема для засідань морського зібрання. Проєкт включає й повну заміну аварійного будинку Клубу юних моряків з флотилією сучасною спорудою з річковим вокзалом. КЮМ отримає і нову спортивну та актову зали. Все будуватиметься з дотриманням правил безпеки та інклюзії.

Експерти групи доопрацюють свої ідеї для відображення їх у майбутній концепції.