Через негоду знеструмлено близько 100 тисяч споживачів

13:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

тарифы на электроэнергию, Украина, электроэнергия, тариф, свет, новости,

Через негоду у західних та центральних областях знеструмлено близько 100 тисяч споживачів. Про це повідомило Міненерго у четвер, 31 серпня.

Вказано, що зараз країною продовжує рухатися потужний грозовий фронт зі шквальним вітром. Світла нема у 263 населених пунктах. Більшість з них – на Львівщині, де знеструмлено більше 77 тисяч споживачів у 152 населених пунктах. Енергетики ведуть інтенсивні ремонтні роботи.

Через новий обстріл російських агресорів було пошкоджено мережі у Покровському районі Дніпропетровської області. Без світла близько 200 споживачів у селищах біля Нікополя. Ремонтні роботи ведуться з дозволу ДСНС.

Також через нещодавній обстріл була пошкоджена повітряна лінія 10 кВ і знеструмлювався один населений пункт поблизу Одеси. Наразі ремонтні роботи завершено, споживачів заживлено.

Залишається також знеструмленою частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Разом з тим у Херсоні минулої доби відновили 1,5 кілометра кабельної мережі 6 кВ та заживили кілька багатоповерхівок у мікрорайоні Острів, які були знеструмлені після підтоплення. Без світла у місті залишаються близько 9,7 тисячі споживачів.

Також після завершення капітального ремонту підключено до мережі енергоблок на одній з ТЕС робочою потужністю 190 МВт. Загалом вже відремонтовані та перебувають у ремонті 24 енергоблоки теплової генерації потужністю у понад 4,3 тисячі МВт. Це понад 60% від загальної кількості.