Завдяки МВФ і країнам G7 Україна отримає доступ до 115 млрд доларів довгострокової підтримки

10:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Госдолг Украины, новости, Украина, государственный долг, госдолг, финансы, Минфин, министерство ,бюджет, ОВГЗ

Завдяки МВФ і країнам G7 Україна отримає доступ до 115 млрд доларів довгострокової підтримки.

Про це повідомляє “Урядовий портал” за підсумками зустрічі у Вашингтоні прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

«Рік тому в офісі МВФ ми домовлялися про шляхи фінансової підтримки України. Говорили про 5 млрд доларів щомісячної бюджетної підтримки. За цей час ми не лише успішно пройшли складний фінансовий рік, але й маємо тепер велику програму на наступні чотири роки обсягом 15,6 млрд доларів. Дякуємо та цінуємо цю допомогу», — зазначив Денис Шмигаль.

Сторони обговорили реалізацію реформ та подальший рух до відновлення та розвитку. Прем’єр-міністр зауважив, що Україна потребує для швидкого відновлення цього року 14 млрд доларів. У цьому контексті, за його словами, важливою є подальша робота в межах Міжвідомчої координаційної платформи донорів.

«Впевнені, платформа принесе нам позитивні результати в усіх сферах: фінансуванні бюджетного дефіциту, відновленні, конфіскації заморожених російських активів, які й стануть основним джерелом для відбудови України», — підкреслив очільник уряду.

Прем’єр-міністр додав, що завдяки МВФ та країнам G7 Україна і цілому отримає доступ до 115 млрд доларів довгострокової підтримки.