Заберіть у Маска “Твіттер”: мільярдер продовжує виправдовувати росію та лякати світ ядеркою

9:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Илон Маск, криптовалюта, Bitcoin, Dodgecoin, новости, Tesla, финансы,

Ілон Маск після скандального посту у Твіттері, де він фактично підтримав військові претензії росії, продовжує відповідати численним опонентам. Цього рау він висловив переконання, що для Росії Крим так само важливий, як для США – Гавайські острови, тому вона і захопила шматок чужої держави.

“Подобається це комусь чи ні, але Крим абсолютно точно розглядається Росією як невід’ємна частина Росії.

Крим також має критичне значення для національної безпеки Росії, оскільки він є її південною військово-морською базою.

З їх точки зору, втрата Криму – це все одно, що для США втрата Гавайських островів і Перл-Харбору…

Росія “бачить” Крим як важливу частину Росії, так само, як Америка вважає важливою частиною Америки Гаваї”, – написав мільярдер.

 

 

Деталі: На твіти Маска у тому ж Twitter уже відреагував радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

Пряма мова: “Ілон Маск, якщо кожного разу капітулювати перед Росією, почувши ядерні погрози, через скільки ітерацій цього протистояння SpaceX стане SpaceZ із “Дмитром Рогозіним” як СЕО? І скільки ще країн розпочнуть хаотичні ядерні перегони, щоб захистити себе? Сумнівна стратегія…”

 

Нагадаємо: Минулого тижня Ілон Маск опублікував пропозиції для “мирного врегулювання” війни Росії проти України, які містять фактично ті ж пункти, що він згадував у розмові з Бреммером – від визнання Криму російським до постійного нейтралітету Києва.

Пізніше Маск також говорив про небезпеку ядерної війни і те, що Росія однозначно переможе у війні з Україною, бо має більше населення та ресурсів.

Твіти американського бізнесмена викликали хвилю обурення з боку українських та інших користувачів соцмережі. Водночас російські ЗМІ та посадовці активно підхопили їх; так, речник Путіна Дмитро Пєсков назвав їх “вартими уваги пропозиціями”.

Натомість президент Литви Гітанас Науседа відповів Маску історією про викрадені колеса Tesla. А міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас вважає, Маск “попався на вудку” Кремля, який шантажує світ ядерною зброєю.