З перших змагань від початку війни танцівники Палацу культури «Корабельний» привезли додому 34 нагороди

13:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

14 травня  19 учасників зразкового ансамблю сучасного танцю Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний» уперше від початку війни виступили у Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців «Кубок Одеси».

Результат перевершив усі очікування: 32 медалі – за сольні номери, 2 медалі – за дуетне виконання, 1 кубок – за масовий танець.

Участь наживо у заході всеукраїнського рівня для творчого колективу «Корабельного» є дуже знаковою. 5 липня 2022 року ворог зруйнував стіни Палацу, але нічим не знищити і зупинити жагу до творчості і культурного розвитку. Наразі, після тривалої перерви, робота колективів закладу поступово відновлюється, діти поступово з’їжджаються до рідного міста і беруться за улюблену справу.

Учасники зразкового ансамблю сучасного танцю, на чолі з керівницею Наталею Кобельчук і тренеркою Юлією Бень, також повернулися до активних занять.

Останнім часом колектив поповнився юними танцівниками. Найменшій учасниці Кароліні Антоненко – 4 роки. Дівчинка нещодавно стала відвідувати заняття з хореографії. І на першому в житті конкурсі посіла І місце у своїй віковій категорії.

А підсумковий чудовий результат колективу у першому змаганні з початку війни такий:

І місце – Кубок за масовий танець Ювенали Формейшн Диско Слоу;

І місце – Дует Ювенали Диско Слоу;

За сольні номери – 32 медалі:

11 – 1 місце;

9 – 2 місце;

12 – 3 місце.

Вітання усім, хто своєю наполегливою працею здобув дипломи переможців. Велика подяка керівникам, батькам і дітям за те, що не зупиняються перед труднощами і продовжують удосконалюватися і ставати кращими.

Разом – до Перемоги!

Інформація управління з питань культури та охорони культурної спадщини.