Військовий зіграв на фортепіано у зруйнованій церкві Бахмута (ВІДЕО)

17:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Бахмут

Мережу облетіло відео, на якому український військовий на ім’я Роман Мартинов грає на фортепіано у зруйнованій церкві Бахмута. Прониклива мелодія, яка, як розповів сам боєць, є повною імпровізацією, підкорила інтернет-користувачів, повідомляє “Обозреватель”.

Ролик став вірусним у TikTok. Менш ніж за два дні після публікації (на момент написання новини) його переглянуло більш ніж 75 тисяч користувачів, залишивши близько 19 тисяч лайків та 200 коментарів.

Відео, як свідчить напис на ньому, було знято 9 грудня.

“Зруйнована церква у Бахмуті”, – підписав автор.

Наразі цей населений пункт на Донеччині є однією з найгарячіших точок у всій зоні бойових дій. Окупанти щодня обстрілюють його, намагаючись стерти з лиця землі. Це відео для багатьох уродженців Бахмута та всіх українців загалом стало демонстрацією того, що, незважаючи на жорстокість ворога та катастрофічні руйнування, у місті залишається український дух.

Коментатори під публікацією залишали: “Весь день натикаюся на це відео і щоразу вмиваюся сльозами. Щось невимовно жахливе і водночас щемливо прекрасне”, “У цьому відео так багато сили. Дякую за вашу сміливість”, “Неможливо зруйнувати Бога. Слава Богу, Слава ЗСУ!”, “Як гарно. Бережіть себе”, “Мій рідний Бахмут… Ну як так можна, досі не вірю”, “Тут ще є наша українська міць”, “Янгол”.