Відбулося свято вручення дипломів випускникам коледжу культури та мистецтв 2023 року

17:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Як повідомило управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, незважаючи на складну ситуацію в країні, 26 червня 2023 року викладачі Миколаївського коледжу культури і мистецтв на чолі з директором Сергієм Мициком влаштували для своїх випускників справжнє свято урочистого вручення дипломів випускникам коледжу 2023 року.

В заході взяли участь заступник начальника Миколаївської обласної державної адміністрації Юрій Гранатуров та начальниця управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена Буберенко.
В своєму виступі Юрій Гранатуров передав вітання від імені очільника області Віталія Кіма та його команди всім викладачам та студентам коледжу, які залишились вірні мистецтву, не дивлячись на складні умови сьогодення, та привітав всіх випускників з отриманням таких жаданих дипломів молодших спеціалістів.

Олена Олександрівна побажала випускникам знайти себе на теренах культурної та мистецької ниви в країні та не втрачати віру в себе та впевнено йти до поставленої мети задля розвитку культури Миколаївщини. Також вона виказала сподівання щодо поповнення рядів працівників галузі культури області кваліфікованими кадрами саме з випускників коледжу.

А потім вручила грамоти управління культури, національностей та релігій ОВА – за активну участь у концертній діяльності під час воєнного часу – оркестру народних інструментів “Південна рапсодія” (керівник Інна Морозинська) та випускникам коледжу 2023 року Юлії Віхряк, Олександру Ларіну, Юлії Штанькевич, Данилу Дворядкіну, Анастасії Поляк, також випускниці 2022 року Олександрі Марусенко.

Окрасою випуску стали виступи Військового оркестру 406-ї оабр ім. генерал-хорунжого О. Алмазова ВМС ЗСУ, Антоніни Лаврової та студентів коледжу.