Вашингтон знає все, що відбувається у Кремлі, за спиною путіна ділять владу, – агент військової розвідки США у відставці

16:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“За спиною у путіна фактично починають ділити владу.

Ті, хто знає, що путін не вічний, починають замислюватися про власне майбутнє. Дані надходять і від цих людей, чого не могло б статися 2-3 роки тому. Ми отримує досить хороші дані, тому те, що часом потрапляє в пресу, – це дрібниці порівняно з тим, що ми знаємо. Але навіть те, що потрапить у ЗМІ, надходить від надійних джерел, про які ми знаємо”, – сказав спецагент військової розвідки США у відставці Девід Дебатто.

Експерт припустив, що в рф неминучі протести національних меншин і, як наслідок, розпад Росії на окремі суверенні території.

“Все залежить від того, хто в росії прийде до влади після Путіна. Я не скажу нічого дивного: він [Путін] не виживе, ніхто з російських лідерів не пережив військової поразки. Хто успадкує владу після нього – дуже добре питання. Якщо буде хтось ще гірший, ніж путін – це проблема не тільки для росії, але й для Заходу. Якщо буде хтось такий самий, як і путін, у росії почнеться парад суверенітетів, на яких пригнічені століттями меншості повстануть. Вони відчують слабкість у кремлі, коли росія програє війну”, – сказав Дебатто.