У центрі надання допомоги населенню працює проєкт психологічної реабілітації

11:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У центрі надання допомоги населенню працює проєкт психологічної реабілітації для людей шанованого віку та одиноких, які шукають підтримку та розуміння у нелегкий час війни.

Його керівник Оксана Александрова ділиться з ними секретами народної медицини, дає поради щодо астрології та психології. Проводить зарядку, використовуючи вправи Ушу та Цігун.
Вона намагається привчити своїх учнів до правильного розпорядку дня. Виявляється, якщо лягати спати не пізніше 10-11 вечора, то вранці прокидаєшся бадьорий і зможеш встигнути переробити багато домашніх справ.

Дуже корисно для наших організмів також не їсти після 7 вечора і не пити солодкий чай на ніч. Чисті вікна приваблюють у наш будинок сонечко та гарний настрій.
Після кожного заняття за чашкою ароматного трав’яного чаю всі відвідувачі центру можуть поговорити про наболіле, знайти друзів.


Подружжя Ольга та Микола Кротови -переселенці. Їхній будинок зруйнований, а самі вони пережили кілька страшних місяців у підвалах, у яких придбали купу болячок. Відвідування центру допомагає їм підлікувати не тільки тіло, а й душу. Вони з нетерпінням чекають кожного вівторка, щоб побачитися з Оксаною та  з друзями.

У Галини Орлової діти зустріли війну в Маріуполі, вона багато місяців не знаходила собі місця, нічого не знаючи про їхню долю. Розпач привів її до центру, де їй надали усіляку підтримку та допомогу.

Тетяна Макаронова.