У ДОФі провели інтерактивний дитячий захід

11:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Дом офицеров флота, ДОФ, Кино под акациями, MyArt, кинопоказы в Николаеве, фестивальное кино, артхаус (с) Фото - Александр Сайковский, ВН

Триста дітей з батьками 27 травня відвідали інтерактивний захід в Будинку офіцерів флоту. Малечу частували смаколиками, розважали квестами, лабіринтами, майстер-класами тощо, повідомляє Суспільне.

На території Будинку офіцерів флоту облаштували фотозону, де можна було можна підібрати собі вбрання або вінок. На майданчику обладнали лабіринт. Дітям дають мапу з маршрутом, вони йдуть блукати.

Містянка Віталіна з донькою Анастасією подали перешкоди мотузкового атракціону разом.

“Дуже задоволені, що наше місто оживає. Що для діточок є такі заходи. Де вони можуть і поспілкуватися один з одним, і різні майстер-класи. Із задоволенням приходитимемо, якщо буде ще таке”, — розповідає Віталіна.

Також діти кольоровою крейдою розфарбовують аркуші на столі та асфальті. За участь у конкурсах передбачені призи та подарунки.

“Дитяче свято, організоване миколаївцями для миколаївців, для гостей міста, для внутрішньо переселених осіб. Для всіх категорій, всіх хто бажає відчути крапельку щастя дитячого. Почути дитячий сміх. Завдяки нашим спільним партнерам. До цього свята долучилось реально багато людей. У нас є квитки до зоопарку. У нас є солодощі”, —говорить керівник громадської організації “ДОФ” Михайло Фатєєв.

Також на інтерактивному майданчику організували майстер-класи з плетіння поясів та браслетів. Поряд дітей навчають техніці витинання.

Подбали й про батьків. Для жінок підготували майстер-клас з макіяжу. Для цього облаштували окреме приміщення , де працює майстриня. Після чого на учасниць очікувала фотосесія.