Тумби для взуття – модулі, які оптимізують простір

19:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Мрія модниці – це гардеробна кімната, в якій можна ідеально розмістити кожну сукню і кожну пару взуття. Нажаль, таке приміщення є далеко не у кожній квартирі чи навіть будинку. То що робити, як оптимально зберігати речі, щоб і просто знайти, і щоб акуратно розкласти?

Для суконь чи спідниць існує безліч модулів, які здатні забезпечити «грамотне» зберігання. А от туфлі чи чоботи – для цих предметів гардеробу розробили тумби для взуття. Чудове рішення, яке справді допомагає і підтримувати порядок у квартирі, і зберігати взуття у належному стані, і оптимізувати простір. До речі, для того щоб справлятися з крайнім завданням (оптимізація простору) виробники пропонують моделі у різних розмірах, формах і конструкціях. Напевно тому, перед тим як обрати тумбу, варто і ознайомитися з фото та описам запропонованих рішень, і дослухатися рекомендацій консультантів меблевого гіпермаркету МебельОК.

Конструкція – це головне

Якщо у вас багато вільного простору у приміщенні – зверніть увагу на колекції, де представлені класичні тумби для взуття. Це модулі, які чимось схожі на комоди. Вони відрізняються досить великими габаритами і мають класичну конструкцію (стандартні дверцята і полички для взуття всередині). Більш оптимальним для невеликих приміщень будуть моделі теж візуально схожі на стандартні тумби, але дверцята у них відкриваються по типу шафи-купе. Це дозволяє оптимізувати простір і займати менше місця. А для зовсім компактних чи невеликих приміщень експерти рекомендують унікальні конструкції, які як правило, вузькі та високі, а дверцята в них відкриваються під кутом «на споживача». Кріпильні елементи для розміщення взуття встановлені на дверцятах. Тому такі модулі є зручними, бо не займають багато місця і функціональними бо дозволяють зберігати досить багато взуття причому різного. Адже більш масивне взуття можна розмістити на стандартних поличках, а вишукані туфлі – на внутрішній стороні дверцят.

Обираючи тумбу для взуття також варто звернути увагу на матеріал, який використовується для її виготовлення. Самий популярний і доступний – ЛДСП. Тим більше сучасні плити екологічні і безпечні, витривалі і навіть за багаторічної експлуатації виглядають акуратно. Фурнітура теж використовується витривала, здатна витримати активну експлуатацію. При цьому комплектуючі забезпечують простоту експлуатації і безпечність. Моделі з преміального сегменту виготовлені з натуральної деревини. Та головне, що всі рішення, які запропоновані в колекціях виробників, відрізняються:

  • Стильним виглядом;
  • Великим асортиментом в плані дизайну, стилістики, кольорів та текстур;
  • Різними розмірами;
  • Різним конструкціями;
  • Різними цінами.

 

А це значить, якщо потрібно придбати тумбу для взуття – вам буде з чого вибрати і консультанти MebelOk з цим допоможуть.