Сьогодні Сенат США буде голосувати за законопроєкт, у якому передбачається допомога Україні

10:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

6 грудня Сенат США буде голосувати за законопроєкт, у якому передбачається допомога Україні.

Там опублікували оновлений пакет національної безпеки на приблизно $111 млрд. Кошти виділять для підтримки України та Ізраїлю, а також для захисту південного кордону США, передає ТСН.

Якщо документ схвалять, Україна отримає $15,1 млрд. Пакет допомоги спрямують на “подальшу підтримку, обмін розвідданими, збільшення присутності в зоні відповідальності Європейського командування та інші допоміжні заходи до 15 листопада 2024 року”.

Ізраїль може отримати $10,6 млрд. $4 млрд підуть на ізраїльську протиракетну оборону, $1,2 млрд – на прискорення розробки системи протиракетної оборони “Залізний купол”.

“Загалом передбачено інвестування на понад 43,6 мільярда доларів США в промислову базу для посилення потужностей з виробництва зброї та боєприпасів США, інвестиції в промислову базу підводних човнів США та збільшення запасів для США та союзників”, – йдеться у тексті проєкту.

Цей законопроєкт можуть і не ухвалити. Демократи вилучили з нього питання “стіни” з Мексикою, що зробило його неприйнятним для республіканців.

У Сполучених Штатах Америки бачать, як Україна бореться і досягає прогресу у війні проти російських військ, які міцно закріпилися на позиціях.

Ситуація на полі бою важка, але українські сили продовжують досягати прогресу. Про це на брифінгу заявив речник Держдепартаменту США Метью Міллер.