Севастополь було оголошено прифронтовим містом

15:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 

Окупаційна “влада” Севастополя оголосила його “прифронтовим містом”. Там запровадили жовтий рівень “терористичної загрози”.

Із відповідною заявою виступив гауляйтер Севастополя Михайло Развозжаєв. Його цитують пропагандистські ЗМІ.

“Севастополь на даний момент є прифронтовим містом, у зв’язку з цим у ньому введено жовтий рівень терористичної небезпеки”, – пояснив Развозжаєв.

Нагадаємо, жовтий рівень небезпеки запроваджено 31 липня після позачергового засідання штабу так званої Антитерористичної комісії.

“Жовтий рівень — середній із трьох існуючих. Це означає, що будуть максимально посилені заходи безпеки. Цей захід є виключно профілактичним: влада і всі правоохоронні органи контролюють обстановку. Цей режим вводиться для посилення роботи спецслужб”, – поспішив виправдатися Развозжаєв.

Цьому передувала “атака” на штаб Чорноморського флоту в Севастополі. У день Військово-морських сил РФ невідомі запустили по штабу саморобний безпілотник із малопотужною вибухівкою.

Окупанти влаштували переполох та оголосили, що на них напали Збройні Сили України. Незабаром одна із “сенаторів” Криму заявила, що дрон був запущений із самого Севастополя, проте вона швидко відмовилася від своїх слів.

У мережі ж розпочалася паніка. Частина жителів одразу написала, що атаки не було і безпілотник запустили місцеві, інші ж злякалися, чому в Криму не працює хвалена ППО.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Військово-Морських Силах Збройних Сил України розповіли, навіщо в Росії вигадали атаку українських воїнів на штаб Чорноморського флоту. Окупанти у Криму бояться ЗСУ та хотіли знайти причину не влаштовувати масштабне святкування.