«Ротарі» передав лікарні у Миколаєві важливе обладнання

12:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Продовжуючи системну підтримку медичних закладів незламного Миколаєва та продовжуючи добрі традиції, «ротарійці» передали чергову партію сучасного обладнання медикам міста.

Міська лікарня №3 – це передовий медичний заклад, на базі якого функціонують унікальні і єдині відділені на всю Миколаївщину. Зокрема відділення гнійно-септичної хірургії лікарні отримало сучасний операційний світильник, а операційний блок – хірургічний стіл з додатковими зручними функціями для лікарів.

«Необхідне обладнання вдалося придбати також завдяки допомозі донорів з Великої Британії. Ми вдячні за допомогу в реалізації цього благодійного проекту для медичного закладу колегам та лікарям ротарійцям з International Rotary Fellowship of Healthcare Professionals (IRFHP, Голова John Philip), керівництву Д2232 (Губернатор Віталій Лесько) та Медичному підкомітету Координаційного Комітету Д2232 по подоланню гуманітарної катастрофи (Медичний Координатор Д2232 Ольга Палійчук) за загальну системну організаційну багатомісячну роботу. Об’єднуємо зусилля та працюємо далі!», – зазначив паст – президент «Ротарі Клуб Миколаїв» Артем Ващиленко.

Підкреслимо, що обладнання все використовується для надання хірургічної допомоги хворим. У цьому особисто пересвідчилися «ротарійці».

«Операційний стіл, який наша лікарня отримала завдяки «ротарійцям» дозволяє безпосередньо під час оперативного втручання проводити рентгенологічні дослідження пацієнту, зокрема за допомогою використання приладу С – дуга. Безперечно, це полегшує роботу хірургів та зменшує тривалість операції», – каже лікар – хірург Олександр Чеботарьов .

Нагадаємо, що «ротарійці» передали до обласної дитячої лікарні  та лікарні «швидкої допомоги» сучасні світильники в операційні зали.