Rebuild MYKO FEST 2023: миколаївська молодь готова долучитися до відновлення міста після війни

12:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

15 червня у Миколаєві стартував триденний фестиваль «Rebuild MYKO FEST 2023», під час якого студентська молодь презентує власні проєкти з відновлення пошкодженої інфраструктури міста.

Організатором заходу виступив колектив Миколаївського будівельного фахового коледжу. Партнери від міської влади – департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій, департамент архітектури та містобудування, управління молодіжної політики міської ради.

До участі у фестивалі долучилися провідні будівельні компанії України, іноземні партнери, студенти та викладачі вишів.

Директор коледжу Георгій Бондаренко розповів, що заклад був створений у 1944 році для відбудови Миколаєва після Другої світової війни.

“І зараз ми розуміємо, що війна росії проти України закінчиться, і місту треба буде відновлюватись. Для цього потрібні, перш за все, архітектори, будівельники, механіки, – всі ті спеціальності, які ми готуємо”, – каже він.

На фестивалі представили ескізні роботи студентів щодо відновлення зруйнованих війною об’єктів інфраструктури та енергетики Миколаєва. Молодь поділилася і власним баченням подальшого розвитку свого міста.

Ініціативних молодих миколаївців привітав перший заступник міського голови Віталій Луков. Він підкреслив, що міська влада продовжить підтримувати будівельний коледж та його вихованців.

“Ми запрошуємо студентів та викладачів до участі в розробці нового майстер-плану Миколаєва, чекаємо від них цікавих ідей та пропозицій”.

Гості фестивалю можуть ознайомитися з досягненнями будівельної галузі, новітніми технологіями з відновлення постраждалих об’єктів, проєктами у сфері енергоефективності та запровадження альтернативних джерел енергії, сучасними технічними рішеннями щодо відбудови житла.

Захід триватиме до суботи, 17 червня. Відвідати може кожен охочий, тож запрошуємо зацікавлених до участі.