Повернеться бруківка на своє місце чи ні? Питання до влади!

14:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У соцмережах миколаївці обурені тим, що Нижній Набережній в Миколаєві зривають бруківку. Автентичну миколаївську бруківку, яка століттями була тут і нагадувала про історичний Миколаїв.

Світлини поставила у фейсбуці наша городянка Алевтіна Асташкіна. Редакторка ВН Олена Івашко скористувалась ними і зробила пост на своїй сторінці фб. Біля 100 коментів від містян з’явилося під цим постом. Багато емоцій, звинувачень на адресу влади, питань, що сьогодні на цій вулиці відбувається, – адже історичну набережну біля старої верфі у довоєнний час обіцяли реставрувати, зняти асфальт і відкрити бруківку.

Завдяки деяким коментам, таки дізналися, що відбувається. Ще 3-4 місяця тому тут почали прокладувати водогін. Що далі? Повернеться бруківка на своє місце чи її вивезуть? Інформації немає. До обговорення приєднався один із депутатів. Однак адекватного діалогу з миколаївцями у нього не вийшло.

Підсумки цього обговорення підбила Алевтіна Асташкіна, яка і почала цю розмову про бруківку: “Перечитала всі коментарі. Замість того, щоб написати: там ведуться такі-то роботи; дякую городянам, що не байдужі; візьму питання під особистий контроль і надам інформацію – депутат написав “кучу всього”… звісно – неприємного.
Отже – слідкуємо за подіями далі. І чекаємо на офіційну відповідь влади.