Порцелянове весілля в родині Зеленських

21:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

6 вересня український президент Володимир Зеленський та його дружина Олена відзначають 20 років сімейного життя. Порцелянове весілля.

5 вересня в інтерв’ю ВВС Зеленська розповіла, що після повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну їхня родина розділилася і вона з дітьми зараз живе окремо від чоловіка.
Перша леді України зазначила, що мають можливість бачитися, хоча такі зустрічі відбуваються “не так часто, як хотілося б”. Побути разом подружжю не вдається навіть під час спільного відвідування публічних заходів або закордонних візитів.

Такі появи пари часто стають предметом обговорення у мережі – користувачі звертають увагу не лише на образи українського президента та його дружини, а й на те, як вони взаємодіють один з одним на публіці.
У 20-ті роковини сімейного життя Зеленські разом з’явилися на саміті перших леді та джентльменів, який проходив втретє у Києві. Фотоагентство ЕРА опублікувало фото українського президента та першої леді, зобразивши їх у момент, коли вони ніжно обіймалися.