Податківці Миколаївщини протидіють протизаконним фінансовим оборудкам

20:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Банкиры, новости, Украина, курс, гривна, доллар, валюта, ОВГЗ, финансы, деловая активность, банки,

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області активно вживаються заходи щодо виявлення та перевірки операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією або відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму.

Так, станом на 01.06.2023 працівниками відділу запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Миколаївській області складено 10 висновків аналітичних досліджень щодо виявлення підозрілих фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, та їх учасників. Зокрема, 3 висновки аналітичних досліджень складено за вимогою Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та 7 висновків – за власною ініціативою.

За результатами відпрацювання аналітичних досліджень передано матеріали до правоохоронних органів, у т.ч. до Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України – 9 висновків, до Миколаївської обласної прокуратури – 1 висновок.

У подальшому, на підставі переданих матеріалів до правоохоронних органів було відкрито 3 кримінальних провадження та приєднано матеріали до 5 кримінальних проваджень.