Під Радою мітингують ФЛП, поліція затримала кількох протестувальників

15:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ФОПи, поліція, мітинг, протести, новини, SaveФОП, SaveФОП, підприємці, ФОПы, полиция, митинг, протесты, новости, SaveФОП, SaveФЛП, предприниматели

Правоохоронці почали затримувати учасників акції руху SaveФОП, які прийшли під будівлю Верховної Ради України у вівторок, повідомляє «Укрінформ».

За попередніми даними, правоохоронці відвели до автозаків до 5 осіб. Після цього люди почали підходити до цих автозаків, і почалися сутички між мітингувальниками та правоохоронцями. Але вони були короткочасними, і зараз ці сутички вже припинилися, сторони розмовляють між собою.

Раніше поліція закликала організаторів та учасників акції у центрі Києва біля Верховної Ради дотримуватися мирного формату та не влаштовувати провокації.

– Сьогодні у центральній частині Києва біля Верховної Ради проходить акція за масової участі громадян. З метою забезпечення публічної безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії та співробітниками ДСНС несуть службу у посиленому режимі. Щоб уникнути правопорушень, поліцейські проводять превентивну роботу з учасниками заходу”, – йдеться в повідомленні.

25 січня біля стін українського парламенту проходить акція руху «SaveФОП» під назвою «Влада, приймай, чи йди!», учасники якої протестують проти тотальної фіскалізації.

Акції підприємців продовжуються з минулого року. Зокрема раніше вони вимагали надати їм можливість працювати в умовах карантину.

Рух #SaveФОП — український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.