“ВН”-комплект (індекс 30414)

на півріччя – 240 грн; на місяць – 40 грн.

“ВН” – четвер (індекс 49454)

на півроку – 120 грн; на місяць – 20 грн.

Передплатити газету “Вечерний Николаев” можна в будь-якому відділенні “Укрпошти”.

Або на сайті “Укрпошти”

(натисніть на логотип)

 

НОВЕ: ПЕРЕДПЛАТА НА “ВЕЧІРКУ” В ЕЛЕКТРОННОМУ


ФОРМАТІ PDF

Пропонуємо нашим читачам оформити передплату на газету «Вечірній Миколаїв» в електронному вигляді (PDF формат). Газета у PDF форматі – повний аналог паперової газети (за винятком телепрограми). Доступ до файлу в хорошій графічній якості (тепер покращено) буде можливий вже в день виходу нового номера газети. Ви більше не залежатимете від листоноші. Газета в електронному вигляді – це зручно та недорого. 

Що передплатити електронну газету на перше півріччя 2022 року, потрібно переказати 120 грн на рахунок газети одним з двох зручних для вас способів:

1. На банківський рахунок у АТ КБ «ПриватБанк».

Реквізити: ЄДРПОУ 20882700, рахунок UA93326610000026003053263561.

Газета “Вечерний Николаев”.

Призначення платежу: передплата.

2. На карту “ПриватБанку”:

5169 3324 0737 5347

Отримувач: Данилов Ігор Миколайович.

Після переказу коштів необхідно надіслати електронний лист з темою «Електронна передплата» з поштової електронної скриньки, на яку вам буде надіслано пароль доступу. У листі слід зазначити назву підприємства-платника (для юросіб) або ПІБ платника (для фізосіб). Це потрібно для звірки з платежами, що надійшли.

Електронний лист потрібно надіслати на e-mail адресу: vnmkua@gmail.com

Після отримання платежу та листа на нашу електронну адресу та звірки, ви отримаєте на свою електронну адресу повідомлення про успішне оформлення електронної передплати на газету «Вечірній Миколаїв» на перше півріччя 2021 року та пароль доступу.

Щоб переглянути/завантажити файл свіжого або будь-якого попереднього номера газети, потрібно буде зайти на сайт «Вечірнього Миколаєва» WWW.VN.MK.UA, зайти на сторінку архіву під рубрикою “ПАПЕРОВА ГАЗЕТА”, ввести ваш пароль, вибрати номер газети, що вас цікавить, зі списку. І – вуаля – читайте та дивіться на здоров’я.

Телефон для довідок (0512) 37-33-74.

Крокуйте в ногу з часом.

Передплачуйте улюблене видання в електронному вигляді!

Порівняйте зображення у різних форматах.

Перед вами – зображення в одному із стандартних графічних інтернет-форматів – JPG. Праворуч від нього – посилання для перегляду цієї сторінки у форматі PDF. (Використовуйте колесо мишки при натиснутій клавіші Ctrl для масштабування PDF. Ви побачите, що якість тексту не погіршується, а, навпаки, він стає більш читабельним).