Опалювальний сезон завершено із профіцитом потужності в енергосистемі, — Шмигаль

10:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Тариф на отопление, Николаевоблтеплоэнерго, НКРЭКУ

Україна перемогла в битві за світло та тепло цієї зими. На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну, пише “Урядовий портал”.

«Опалювальний сезон завершено. Це була складна зима. Найскладніша в нашій історії. Ми вистояли. Тепер можемо точно сказати, що перемогли в битві за світло та тепло. Безмежна вдячність енергетикам, силам ППО, рятувальникам і всім, хто разом з Урядом, як єдина команда, працював задля цієї перемоги на енергетичному фронті», — відзначив прем’єр-міністр.

За його словами, опалювальний сезон Україна завершує із профіцитом потужності в енергосистемі, 1,4 млн тонн вугілля на складах, 8,5 млрд кубів газу в газосховищах:

«Минулого року ми накопичили ресурси в достатній кількості. Це зіграло важливу роль. Тепер починаємо знову акумулювати ресурси на наступний опалювальний сезон».

Денис Шмигаль також підкреслив, що уряд готується до різних сценаріїв проходження наступного осінньо-зимового періоду.

«Ремонтуємо пошкоджене. Будуємо нове. Накопичуємо енергоресурси. Мобілізуємо допомогу від міжнародних партнерів для всіх цих цілей. Відповідальні за кожне завдання визначені. Дорожня карта є. Проекти є. Будуємо сучасну енергосистему, засновану на ринкових правилах для нашої енергонезалежності», — підкреслив прем’єр.