Нейрографіка: максимум релаксу

16:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

22 травня у Центральній міській бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького для панянок простору “Вільна” відбувся майстер – клас з нейрографіки “Relax”. Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила тренером заняття художницю-графіка Оксану Давидову.

“Нейрографіка”-це значно більше, ніж просто малювання. Вважається, що такий спосіб арт-терппії допоможе знайти рішення виникнувшим проблемам за допомогою графічного методу трансформації свідомості людини. Суть методу- у спонтанному зображенні нейрографічної лінії малюнку, яка здатна заспокоювати, наповнювати новими емоціями та навіть надихати. Для цього не потрібно досконало володіти основами малюнку – лише відчувати свій внутрішній стан.


Спробувати опанувати новий напрям сучасного образотворчого мистецтва вирішили панянки нашого артпростору. Як створити графічний малюнок, отримати максимум релаксу та позбавитись негативних емоцій – про все це розповіла присутнім художниця.


“Цього разу тренерка працювала творчо разом з учасницями майстер-класу. Знадобилися аркуші білого картону, чорні маркери, кольорові олівці та фломастери. Розпочали з концентрації на своєму внутрішньому стані, розуміння себе, свого настрою та прихованих турбот. Після цього поетапно створювався графічний малюнок за певними правилами. Важливим було усе: кожна лінія, обраний колір та фігури.
Коли нейрографічної малюнки були готові, кожна учасниця побачила результат. Яскраві площини перетікали з однієї в іншу, кольори грали контрастами або гармонійно доповнювали один одного. Панянки перетворили свої турботи та переживання на справжні графічні малюнки, якими вирішили прикрасити інтер’єр. Усі отримали максимальний релакс і задоволення від своїх творчих можливостей”, – розповіла керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.