На бібліотечному “городі” виріс пасхальний “артишок”

16:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Великдень настане зовсім скоро, тому починаємо активно готуватися. Кожна господиня обов’язково заздалегідь дбає про оформлення святкового кошика, виготовлення барвистого рушника та інших декоративних дрібничок, які створять вдома особливий настрій. Про свій пасхальний інтер’єр потурбувалися і в “Арт-спокусі”, створивши власноруч “особливі писанки”.


11 квітня у Центральній міській бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького для панянок простору “Вільна” відбувся надзвичайно барвистий майстер-клас з виготовлення пасхальної композиції “Великоднє диво” у техніці “артишок”. Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” без вагань вирішила запросити для проведення цього захоплюючого заняття тренером Віру Жевнер – креативну майстриню, яка бездоганно володіє сучасними видами технік.


“”Артишок” – цікава техніка, яка отримала назву завдяки схожості з однойменною рослиною. Творчий процес зводиться до кріплення на основу складених за певною схемою вирізаних деталей у вигляді трикутників.
Тож, для своїх декоративних писанок ми обрали необхідні матеріали: пінопластову форму у вигляді яйця, барвисті атласні стрічки, булавки для кріплення заготовок та термо-пістолет для склеювання основи-підставки.
Спочатку кожна панянка обрала необхідні кольори стрічок. Далі – потрібно було нарізати стрічки за певним принципом. Кожен готовий відрізок учасниці майстер-класу акуратно складали у вигляді трикутника і кріпили булавками до пінопластової сфери. Ця техніка видалася доволі кропіткою, тому потрібно було максимально прикласти уваги й зусиль, аби геометричний малюнок вийшов бездоганним”, – розповіла керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.


Крок за кроком, і через деякий час з’явилися барвисті писанки. Вони були схожі на екзотичні яскраві квіти.
Заняття завершилося захоплюючою фотосесією на фоні квітучого парку біля нашої бібліотеки.