Миколаївці створили посібник з вивчення української мови для іноземців. Усі тексти в ньому – про Миколаїв

10:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська художниця Юлія Поліщук (Julia Polishchuk) проілюструвала посібник з вивчення української мови для іноземців. Усі його тексти створені на основі матеріалів про Миколаїв та Миколаївщину.

Як розповіла мисткиня, ця книга – білінгва, тобто написана українською та англійською мовами. Посібник має 5 розділів, у кожному з яких два тексти. До кожного тексту є словничок і тести (як для україномовного, так і для англомовного варіантів). Над посібником працювала творча команда з 5-ти авторів – науковців і філологів, викладачів Миколаївського ЧНУ ім. Петра Могили. Автор текстів – професор-історик Юрій Котляр.
Юлія Поліщук розробила загальний дизайн посібника і створила ілюстрації до текстів
Як підкреслила художниця, видання цього посібника стало можливим завдяки підтримці міської програми розвитку і функціонуванню української мови у м. Миколаєві, і зокрема – активній участі очільника міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрия Любарова.
“Бажаю щоби посібник користувався популярністю у тих, для кого він створений, а всім його авторам бажаю, щоб це був лише початок!” – написала Юлія на своїй фейсбук-сторінці. Приєднуємось!