Миколаївці долучилися до написання диктанту з нагоди Дня Конституції України

15:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві 28 червня відбувся перший загальноміський диктант, присвячений Дню Конституції України. Близько 70 учасників долучилися до написання у миколаївській бібліотеці. Також написати диктант можна було онлайн.

Про це Суспільному розповіла директорка міської бібліотеки імені Марка Кропивницького, де проводили диктант, Інга Хоржевська.

Диктант тривав близько 40 хвилин. Захід відбувався офлайн та транслювався на міському телеканалі для охочих долучитися онлайн.

Для диктанту обрали текст миколаївського поета та публіциста Дмитра Кременя “Музи бранного поля”, який читав актор Миколаївського муздрамтеатру Максим Руденко.

Після завершення диктанту протягом години учасники мали змогу сфотографувати написане та надіслати на адресу dyktant.mykolaiv@gmail.com. Усі, хто напише без помилок, отримають подарунки.

Оцінюватиме роботи учасників, які бажають дізнатися, наскільки успішно написали диктант, журі. Його очолила директорка Центральної міської бібліотеки імені Марка Кропивницького Інга Хоржевська. За її словами, ініціативу з проведення диктанту учасники сприйняли з радістю.

Станом на 13:00 результати своїх робіт надіслали понад 500 учасників, повідомив начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.