Миколаївська “художка” презентує свою творчість на міжнародному рівні

18:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

І Англія, і Чехія, і Данія: вихованці Дитяча художня школа м. Миколаєва блискуче презентують свою творчість на міжнародному рівні! Про це повідомило Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.
🔸️Вікторія Корякова, учениця Наталії Махової, здобула перемогу у «50th INTERNATIONAL CHILDREN’S EXHIBITION OF FINE ARTS LIDICE» ‒ одній з найстаріших і найбільших конкурсних виставок дитячої художньої творчості світу!
🔸️У квітні 2023 року колектив школи надіслав 20 полотен до міжнародної благодійної виставки «Моя нескорена Україна», що у травні 2023 року відкриється у Лондоні.
🔸️А тут, вдома, у рідному Миколаєві, Єва Барикіна, Тетяна Татаренко, Ілля Спінул, Варвара Коростильова, Ілона Сафронова – вихованці заслуженої діячки мистецтв України Євгенії Іванівни Кручініної ‒ створили серію робіт за мотивами творів данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, які були презентовані у вітальній листівці від миколаївців до дня народження королеви Данії Маргрете ІІ.
Більше – за посиланням: https://cultura.mkrada.gov.ua/i-angliya-i-chehiya-i…/
Вітаємо колектив школи із такими яскравими подіями у творчому житті! Дякуємо за ваш талант і наполегливість, любов до мистецтва і краси! Разом ‒ до Перемоги!