Квітковий розмай – у фарбах синелі. Це – “Пухнастий art”!

15:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

4 квітня у Центральній міській бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького для панянок простору “Вільна” відбувся оригінальний майстер – клас із створення композиції з синельного дроту “Пухнастий art”. Для таких незвичайних занять Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” запрошує “універсальних” майстринь, які володіють багатьма видами творчості, оригінально поєднуючи їх між собою. У цей день таким тренером стала  Віра Жевнер. Зустріч з цією майстринею – завжди свято для наших гостей бібліотеки. Тож це заняття усі учасниці очікували з нетерпінням.

“Квітень – це про квітковий розмай, багатство барв та ароматів, – розповідає керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова. –  Насолоджуючись весняною красою, нам захотілося відобразити її у доволі незвичайній творчості. Для цього ми обрали синельний дріт – один із популярних матеріалів для створення пухнастих виробів та надзвичайно легкий у роботі. І артпростір вмить наповнився пухнастими відрізками різнокольорової синелі. Від жовтого до насиченого помаранчевого, від червоного до яскраво-зеленого, блакитного, рожевого та фіолетового… Здалося, що хтось випадково розлив веселку на робочу поверхню”.


Для майбутньої композиції майстриня зазделегідь підготувала з декоративні вазони. Завданням для панянок було  виготовлення власноруч квітів, які стануть окрасою хатнього інтер’єру. Коли кожна учасниця обрала потрібні кольори пухнастого дроту, то почався процес створення виробу.


Барвисті відрізки синелі з’єднували між собою, перекручували, намотували у спіралі, склеювали та загинали. Через мить просто на очах свої пелюстки почали розкривати весняні гіацинти, дзвоники, ромашки та першоцвіти. Яскраві й ніжні – вони перетворили творчий простір у казкову квітучу галявину.
Учасниці довго милувалися барвистим дивом, які створили власноруч у бібліотеці.