Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса”: нам – 1 рік!

20:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Культурно – мистецька асоціація “Арт-спокуса” святкує свій перший День народження! Коли ми створили нашу громадську організацію, то мріяли про яскраве творче життя і навіть не здогадувались, які випробування чекають на всіх українців. За період страшної війни ми усі стали доросліше на ціле життя, але не розгубилися і не опустили руки – ми можемо зробити свої висновки, маємо творчі здобутки, досвід і мету. Звичайні митці нашої організації стали справжніми бійцями культурного фронту, доєдналися до волонтерського руху, вони займаються благодійністю, навчаються та водночас не забувають про творчість і гідно виконують свої професійні обов’язки.

Нам є чим пишатися і є про що розповісти! Ми завжди відчували і відчуваємо міцну підтримку і вдячні за це неймовірним особистостям нашого міста: Юрію Любарову, Інгі Хоржевській (Савицькій), Ирині Лапко, Неллі Толмач! Адже саме ці фахівці побачили в нас потенціал і допомогли нам розвиватися у такий непростий час.

Ми вдячні нашим друзям – Tatiana Volynets, Олександру Сичову, Тетяні Еременко, які завжди були поруч і допомагали рухатись далі!

Дякуємо ГО “Молодіжний центр наукової діяльності” (голова Артем Кривцов ) за співпрацю у волонтерської діяльності! Вдячні Руслані Сікаленко – методисту і менеджеру проєктів регіонального брендування за небайдужість до творчості наших майстрів та цікаві спільні ідеї!

Окрема подяка нашим друзям-журналістам за самовіддану професійну роботу з метою підтримки і популяризації творчості митців прифронтового Миколаєва. Увесь цей час ви були з нами, аби висвітлювати яскраві моменти культурного життя, іноді під страшними обстрілами та сиренами: телекомпанія ІНТЕР-  Марина Михайловська , телеоператор Олексій та смілива Наталія Маркова; газета Верховної ради України “Голос України” – Олена Івашко;” Суспільне Миколаїв” – Nazariy Rubaniak; телеканал “ТАК-ТV” – Victoria Veselovska та Юлия Фурлонг; міська газета “Вечерний Николаев” – команда Олена Кураса, Світлана Радулова, Наталія Христова.

Мої майстри! Сміливі, натхненні, творчі, дружні, щирі українці, я вдячна вам за співпрацю! Пишаюся, що ви мої! Ціную кожного!

З повагою, Валентина Кривцова,

 голова Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса”.